Чи оподатковується ПДФО вартість профспілкової путівки на відпочинок? - 10 Червня 2016 - Хмільницька ОДПІ
Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Субота, 10.12.2016, 17:41
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 226
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Червень » 10 » Чи оподатковується ПДФО вартість профспілкової путівки на відпочинок?
07:38
Чи оподатковується ПДФО вартість профспілкової путівки на відпочинок?

Відповідно до п.165.1.35 ст.165 Податкового кодексу України не включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою ( у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки. Сімейна профспілкова путівка, до якої включається і вартість оздоровлення члена сім’ї, вік якого старше 18 років, оподатковується ПДФО як додаткове благо у розмірі отриманого доходу на оздоровлення такого члена сім’ї.

У звітності за формою № 1ДФ дохід, одержаний у вигляді безоплатно наданої профспілкою путівки, відображається з ознакою «156».

http://vector.vpv.in.ua/

Переглядів: 70 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2016