Про форму Примірного договору про визнання електронних документів - 22 Липня 2016 - Хмільницька ОДПІ
Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Субота, 03.12.2016, 09:48
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 226
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Липень » 22 » Про форму Примірного договору про визнання електронних документів
18:46
Про форму Примірного договору про визнання електронних документів

Де платнику можна отримати форму Примірного договору про визнання електронних документів для подання до контролюючих органів звітності в електронному вигляді?


     Відповідно до п.п. 5.2 п. 5 розділу ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233 (далі – Інструкція), платник податків отримує в контролюючому органі за місцем реєстрації або на офіційному веб-порталі ДФС України текст примірного договору про визнання електронних документів (далі – Примірний договір), безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДФС податкових документів в електронному вигляді.
     Форма Примірного договору наведена у Додатку 1 до Інструкції.
     На офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) цю інформацію можна знайти за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/

 в рубриці Головна> Про службу>Законодавство>Податкове законодавство>Накази>Наказ Державної податкової адміністрації України від 10.04.2008 № 233 «Про подання електронної податкової звітності»>Додаткові матеріали>Примірний договір.
ДФС спрощено процес укладання договорів про визнання електронних документів 
(далі – Договір), надісланих в електронній формі, а саме, платником податків укладається один Договір з органом ДФС за основним місцем обліку, який надає право подавати електронні документи до будь-якого органу ДФС, в якому такий платник перебуває на обліку.
     До Договору додаються посилені сертифікати відкритих ключів. Для формування та подання Договору розроблено електронний формат за кодом J(F)1391004.
     Договір з органом ДФС за неосновним місцем обліку не укладається.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ДФС України

Категорія 135.03

http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

Переглядів: 65 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2016