Про особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи - 26 Квітня 2016 - Хмільницька ОДПІ
Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Неділя, 11.12.2016, 05:14
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 227
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Квітень » 26 » Про особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи
16:30
Про особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи
Яка сума доходу зазначається у графі 3 рядка 10.8 розд. ІІ декларації про майновий стан і доходи (сума загального оподатковуваного доходу або чистий оподатковуваний дохід)? Відповідно до п. 178.4 ст. 178 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року відповідно до розд. IV ПКУ у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб. Для фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність оподатковуваним доходом вважається сукупний чистий дохід, тобто різниця між доходом і документально підтвердженими витратами, необхідними для провадження певного виду незалежної професійної діяльності. У разі неотримання довідки про взяття на облік особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, об’єктом оподаткування є доходи, отримані від такої діяльності без урахування витрат (п. 178.3 ст. 178 ПКУ). Форма та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 (далі – Інструкція). Підпунктом п.п. 9 п. 2 розд. ІІІ Інструкції визначено, що у рядку 10.8 розд. ІІ декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) вказується сума загального оподатковуваного доходу, отриманого фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність згідно із ст. 178 розд. IV ПКУ. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток Ф4 до декларації. Тобто, якщо особа, яка провадить незалежну професійну діяльність отримала довідку про взяття на облік (ф. № 4-ОПП) (далі – довідка), то у графі 3 рядка 10.8 «Доходи, отримані фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність (додаток Ф4)» декларації відображається сума чистого оподатковуваного доходу, однак якщо довідка відсутня, то вказується весь дохід, отриманий від такої діяльності, без урахування витрат. Декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розд. IV ПКУ (п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 ПКУ). Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ДФС України Категорія 105.09 http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques
Переглядів: 89 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2016