Про сплату ПДВ платниками єдиного податку - 27 Листопада 2015 - Хмільницька ОДПІ
Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Середа, 07.12.2016, 13:35
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 226
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2015 » Листопад » 27 » Про сплату ПДВ платниками єдиного податку
10:35
Про сплату ПДВ платниками єдиного податку

Які платники ЄП можуть бути платниками ПДВ?

  Для цілей оподаткування ПДВ відповідно до п.180.1 ст.180 розділу V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платником податку, зокрема, є будь – яка особа, що зареєстрована або підлягає реєстрації як платник податку.
     У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку першої – третьої групи (п.181.1 ст.181 ПКУ).
     Застосування спрощеної системи оподаткування регламентовано гл.1 р. XIV ПКУ.
     Статтею 297 ПКУ передбачено, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену пп. 1 п. 293.3 ст. 293 ПКУ, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи.
     Згідно із п. 293.3 ст. 293 ПКУ відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:
     1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з ПКУ;
     2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
     Ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 2 відсотки, може бути обрана:
     а) суб’єктом господарювання, який зареєстрований платником податку на додану вартість відповідно до р. V ПКУ, у разі переходу ним на спрощену систему оподаткування;
     б) платником єдиного податку третьої групи, який обрав ставку єдиного податку в розмірі 4 відсотки, у разі добровільної зміни ставки єдиного податку шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку;
     в) суб’єктом господарювання, який не зареєстрований платником податку на додану вартість, у разі його переходу на спрощену систему оподаткування або зміни групи платників єдиного податку шляхом реєстрації платником податку на додану вартість відповідно до р. V ПКУ і подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування або зміни групи платників єдиного податку (п. 293.8 ст. 293 ПКУ).
     Враховуючи зазначене, платниками податку на додану вартість можуть бути фізичні та юридичні особи платники єдиного податку третьої групи, які обрали ставку єдиного податку у розмірі 2 відсотки доходу, а також сільськогосподарські товаровиробники - платники єдиного податку четвертої групи.

номер категорії - 101, підкатегорії – 101.01.02

 

Інформаційно-довідковий департамент ДФС України

 

http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

Переглядів: 129 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2016