Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
П`ятниця, 14.06.2024, 05:06
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Архів матеріалів

За повідомленням прес-служби ДПА України нововведення у податковій звітності, що складали перешкоди приватним підприємцям, скасовані. Про під час робочої поїздки на Черкащину про це офіційно заявив Голова ДПС Віталій Захарченко.

                        За його словами, скасовано необхідність подання податковими агентами щомісячної податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб. Також, не потрібно подавати податковий розрахунок (ф.№1ДФ) у разі відсутності нарахування сум доходів платникам податків протя ... Читати далі »

Переглядів: 1022 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 23.04.2011 | Коментарі (0)

За повідомленням прес-служби  ДПА України  для підприємців, які займаються ремісництвом та побутовим обслуговуванням населення, податкова пропонує встановити наднизьку ставку єдиного податку – в межах 1-10% мінімальної зарплати. Про це повідомив Голова ДПС України Віталій Захарченко під час спілкування з представниками малого та середнього бізнесу Черкащини на речовому ринку „Криволіївський”.

Він зауважив, що це нововведення стосуватиметься тих, хто не має найманих працівників та у кого обсяг доходу від такої діяльності не перевищує 150 мінімальних зарплат на рік (близько 150 тис. грн.).

«Сьогодні робочою групою з реформування спрощеної системи оподаткування доопрацьовується концепція, і ми беремо в цьому активну участь. Дрібних підприємців буде под ... Читати далі »

Переглядів: 1052 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 21.04.2011 | Коментарі (0)

— У разі отримання неприбутковою організацією звільнених від оподаткування доходів та використання їх на цілі, передбачені статутом, витрати, понесені у межах кошторису на утримання та виконання статутних завдань, у т.ч. суми здійснених оплат на користь фізичної особи - підприємця на єдиному податку, відображаються в обліку без обмежень, установлених пп. 139.1.12 Податкового кодексу України. (Перелік доходів неприбуткових організацій, що звільняються від оподаткування (залежно від ознаки неприбутковості) визначений у п. 157.2 - п. 157.9 ПК). У разі отримання неприбутковою організацією доходів, що не звільняються від оподаткування, при визначенні об´єкта оподаткування до складу відповідних витрат не включаються витрати, здійснені у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) та інших активів у фізичної особи - підприємця на єдиному податку (крім витрат, понесених у зв´язку з придбанням робіт, послуг у фізичної особи - підприємця на єдиному податку, яка здійснює діяльність у сфері інфор ... Читати далі »
Переглядів: 1417 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 21.04.2011 | Коментарі (0)

Відповідно до пп.139.1.12 Кодексу не включаються до складу витрат платника податку на прибуток витрати, понесені у зв´язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв´язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи - платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації).
Переглядів: 942 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 21.04.2011 | Коментарі (0)

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п.323.1 ст.323 розділу ХVІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 (далі - ПКУ) платниками збору є водокористувачі  суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи  підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва. Згідно із пп.324.4.1. п.324.4. ст.324. ПКУ збір не справляється за воду, що використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового ... Читати далі »
Переглядів: 874 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 21.04.2011 | Коментарі (0)

Відповідно до п. 169.2 ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі - ПКУ) податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати). Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право, перелік яких та порядок їх подання визначено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1227 «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги». Згідно із ст. 169 ПКУ платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (з урахуванням норм абзацу першого пп. 169.4.1 п. 169. ... Читати далі »

Переглядів: 1361 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 21.04.2011 | Коментарі (0)

Відповідно до вимог наказу ДПА України №1020 від 24.12.2010 р. податкові агенти, а саме юридичні особи (їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи) самозайняті особи, представництва нерезидентів – юридичні особи, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу ( у грошовій або негрошовій формі) нараховують (виплачують, надають) доходи фізичній особі та/або зобов”язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений розділом 1У Податкового кодексу України, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, подають податковий розрахунок форми №1-ДФ до 10.05.2011 року. Податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду. Звертаємо Вашу увагу, що Хмільницька ОДПІ починає прийом звітності з 1 квітня і приймає «форму №1ДФ» до 10 травня 2011 р. Закли ... Читати далі »
Переглядів: 1553 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 21.04.2011 | Коментарі (0)

31 березня 2011 року відбулась Інтернет-конференція Голови ДПС України Віталія Захарченка на тему: „Положення Податкового кодексу України щодо порядку розрахунку й сплати податку на прибуток, які набувають чинності 1 квітня 2011 року” Хмільницька ОДПІ пропонує кілька найбільш актуальних відповідей керівника відомства платникам податку на прибуток: - Як відобразиться на сплаті податку на прибуток взаємовідносини юридичних осіб з платниками єдиного податку ? Відповідно до пп.139.1.12 Кодексу не включаються до складу витрат платника податку на прибуток витрати, понесені у зв´язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв´язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи - платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації). - Прошу надати відповідь на наступне питання: чи будуть враховуватися у підприємства витрати на придбання товарів, нар ... Читати далі »
Переглядів: 1024 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 21.04.2011 | Коментарі (0)

Податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування доходів фізичним особам у звітньому місяці, можуть не подавати до податкового органу декларацію з податку на доходи фізичних осіб за відповідний звітний період. Про це йдеться у листі Голови ДПС України Віталія Захарченка від 25 березня 2011 року до регіональних органів ДПС. Зокрема, в листі зазначено: для уникнення додаткового навантаження на платників податків та витрат часу, пов’язаних із заповненням та поданням звітності у подальшому, податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування (надання, виплати) доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу таку декларацію за відповідний звітний період. Така норма буде діяти до внесення відповідних змін до Податкового кодексу України або прийняття нових нормативно-правових актів. Крім того, штрафні санкції до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у зв’язку із порушенням термінів подання Под ... Читати далі »
Переглядів: 929 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (0)

Норми податкового кодексу України щодо декларування доходів за новою уніфікованою формою декларації, затвердженої Міністерством фінансів України, застосовується до тих доходів, які отримані після набрання чинності Податковим кодексом. Тобто, перший раз декларація за новою уніфікованою формою буде подаватися у 2012 році до органів державної податкової служби з відображенням у ній доходів, отриманих протягом 2011 року. Цього року державні службовці та особи, які претендують на зайняття посади державного службовця подаватимуть декларації про доходи, отримані протягом 2010 року, як і раніше – до своїх відомств, а судді – до Судової колегії.
Переглядів: 1039 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 355 356 357 358 359 »
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024