Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Вівторок, 16.04.2024, 10:29
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2011 » Листопад » 24 » Текст Закону України №4014-VI від 4.11.2011 р. про спрощену систему оподаткування опубліковано
09:27
Текст Закону України №4014-VI від 4.11.2011 р. про спрощену систему оподаткування опубліковано

Хмільницька ОДПІ інформує платників податків , що 24 листопада 2011 року в газеті "Голос України" офіційно оприлюднено  Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” N4014-VI від 4.11.2011 р. З даним законодавчим актом можна ознайомитись на веб-сайті ДПА у Вінницькій області за наступним посиланням:

http://www.vinsta.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7058&catid=700&Itemid=457

 

Повідомлення Єдиної бази податкових знань ДПС України

 «24 листопада 2011 року у виданні «Голос України» (24.11.11 №221) опубліковано Закон України від 4 лиcтопада 2011 року №4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» (далі – Закон), який набирає чинності з 1 січня 2012 року, крім:

            підпункту 10 пункту 1 розділу I цього Закону, який набирає чинності з дня набрання чинності законом щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток;

            абзацу двадцять третього підпункту 14 пункту 1 розділу I цього Закону (щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування для провадження діяльності з організації, проведення азартних ігор), який набирає чинності з дня набрання чинності законом, що регулює питання діяльності у сфері грального бізнесу;

            абзаців сто чотирнадцятого, сто п'ятнадцятого і сто шістнадцятого підпункту 14 пункту 1 розділу I цього Закону (щодо встановлення сільськими, селищними та міськими радами фіксованих ставок єдиного податку, визначених пунктом 293.2 статті 293 Податкового кодексу України), які набирають чинності з дня опублікування цього Закону.

            Пунктом 5 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону установлено, що:

            видані свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» та розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян» є дійсними до отримання свідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року;

            зарахування до бюджетів сум єдиного податку та фіксованого податку, які сплачуються в 2012 році за останній звітний (податковий) період 2011 року, здійснюється у порядку та на умовах, які діють до 1 січня 2012 року;

            суб'єкти господарювання, які були платниками єдиного податку відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» або фіксованого податку відповідно до розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян», а також юридичні і фізичні особи - підприємці, які були платниками інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України, та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування відповідно до норм цього Закону і відповідають вимогам статті 291 Податкового кодексу України, подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року. Для визначення обсягу доходу, що дає право на застосування спрощеної системи оподаткування у 2012 році суб'єктами господарювання, які не були платниками єдиного чи фіксованого податку, дохід від провадження господарської діяльності, одержаний у 2011 році, перераховується з урахуванням норм статті 292 Податкового кодексу України;

            за результатами провадження господарської діяльності за останній звітний (податковий) квартал до дня набрання чинності цим Законом платники єдиного податку - юридичні особи подають розрахунок про сплату єдиного податку та сплачують єдиний податок відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва».»

Переглядів: 6544 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 2.9/10
Всього коментарів: 1
1 Ігнатов Олександр Васильович  
0
Треба цей закон, перешліть будбласка

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024