Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Вівторок, 16.04.2024, 16:09
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Січень » 1 » З Інтернет-конференції на веб-сайті ДПС у Вінницькій області
15:15
З Інтернет-конференції на веб-сайті ДПС у Вінницькій області

Які технічні умови мають бути, щоб можна було подати звіт до податкової по Інтернету?

Державна податкова служба, 24.11.2011, 10:44

 Доброго дня! Дякуємо, Анастасія за запитання!

 Для подання податкових документів до органів ДПС в електронному вигляді платник податків повинен мати:

 - спеціалізоване програмне забезпечення для формування податкових документів в електронному вигляді у затвердженому форматі (стандарті);

 - доступ до мережі Інтернет та можливість відправлення/приймання електронних повідомлень по електронній пошті;

 - засіб КЗІ (сумісний за форматами даних із засобами КЗІ, що використовуються в органах ДПС);

 - чинні посилені сертифікати відкритих ключів, сформованих акредитованим центром сертифікації ключів для платника податків та уповноважених посадових осіб платника податків, підписи яких є обов'язковими для податкової звітності у паперовій формі.

 З повагою, начальник управління інформатизації процесів оподаткування ДПА у області Наталія Христич

Який порядок підписання податкової звітності, яка подається в електронному вигляді, якщо керівник та головний бухгалтер тимчасово відсутні на підприємстві? Дякую. Олександр.

Автор: Олександр, 30.12.2011, 11:13

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за запитання.

 Відповідно до пункту 7 розділу ІІ наказу Державної податкової адміністрації України від 10 квітня 2008 року N 233 „Про подання електронної податкової звітності” підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є:

 - його відповідність затвердженому формату (стандарту);

 - підтвердження ЕЦП платника податків та його посадових осіб, підписи яких є обов'язковими для звітів в паперовій формі за умов, встановлених в статтею 3 Закону України "Про електронний цифровий підпис";

 - чинність відповідного посиленого сертифіката ключа під час накладання ЕЦП (підтверджується за допомогою позначки часу, отриманої від акредитованого центру сертифікації ключів, або якщо до моменту одержання електронного документа строк дії відповідного сертифіката не був закінчений або відповідний сертифікат не був скасований/ блокований).

 Оскільки підставою для прийняття податкової звітності в електронному вигляді є підтвердження ЕЦП посадових осіб платника податків, підписи яких є обов'язковими для подання звітності в паперовій формі, то посилені сертифікати відкритих ключів можуть подаватися на всіх відповідальних працівників підприємства, які мають право підпису на випадок тимчасової відсутності керівника або головного бухгалтера.

http://www.vinsta.gov.ua/index.php?option=com_jumi&fileid=1&Itemid=563

 

Переглядів: 947 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024