Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
П`ятниця, 19.04.2024, 08:16
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Серпень » 19

З якого періоду подається податкова декларація збору за спеціальне використання води cуб"єктом господарювання, що здійснює вирощування риби в ставку (орендованому або власному), а також за який обсяг води повинен сплачуватися збір?

     Згідно із п.323.1 ст.323 розділу ХVІ „Збір за спеціальне використання води” Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платниками збору є водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних ... Читати далі »

Переглядів: 1767 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 19.08.2012 | Коментарі (0)

Законом № 5083-VI в податкових накладних по ввезеному товару передбачено відображення номеру та дати митної декларації.

 Звертаємо увагу платників податків на те, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» від 05.07.2012 р. № 5083-VI внесено доповнення до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (цим пунктом передбачені обов’язкові реквізити податкової накладної у вигляді підпункту "ї" такого змісту: 

... Читати далі »

Переглядів: 915 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 19.08.2012 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024