Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Вівторок, 21.09.2021, 13:24
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2014 » Серпень » 15

Запитання: Які доходи за цивільно-правовими договорами підлягають оподаткуванню військовим збором? (Категорія Бази знань 103. Військовий збір)

Відповідь:      Згідно з п.п. 14.1.48 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня   2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс)  для цілей Розділу IV Кодексу заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.

            Вступаючи у трудові відносини з підприємствами, працівники укладають трудові договори.

&n ... Читати далі »

Переглядів: 1179 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 15.08.2014 | Коментарі (0)

Документом, щодо правильного визначення ставки ПДВ при оподаткуванні медичних виробів є Постанова КМУ від 01.07.2014р №216, якою  затверджений перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію яких підлягають обкладанню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків. Крім того, в зазначеному нормативно-правовому акті прописаний перелік документів, які підтверджують належність продукції до медичних виробів. Дана постанова застосовується з 2 липня 2014р. з моменту набрання чинності.

До зазначеного переліку медичних виробів включено:

- активний медичний виріб, який імплантують – у значенні, наведеному у підпункті 2 пункту 2 Технічного регламенту щодо активних медичних виробів, які імплантують, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 755;

- медичні вироби – у значенні, наведеному у Технічному регламенті щодо медичних виробів, затвердженому постаново ... Читати далі »

Переглядів: 583 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 15.08.2014 | Коментарі (0)

Платник податку, який отримав поворотну фінансову допомогу, перебуваючи на спеціальному режимі оподаткування (сплаті єдиного податку або фіксованого сільськогосподарського податку) від неплатника податку на прибуток, та яка залишилась неповерненою на дату переходу платника на загальну систему оподаткування, не включає її до складу доходів, а також  до складу витрат при її поверненні. Разом з цим, якщо ж поворотна фінансова допомога, отримана від платника, що сплачує податок на прибуток на загальних умовах та на кінець звітного періоду з податку на прибуток залишається неповерненою, то доходи  такого платника збільшуються на суму умовно нарахованих процентів у розмірі облікової ставки Нацбанку України, розрахованої за кожен день фактичного використання такої допомоги у такому звітному періоді.

Про ці та інші питання щодо податкового обліку поворотної фінансової допомоги йдеться в Узагальнюючій податк ... Читати далі »

Переглядів: 574 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 15.08.2014 | Коментарі (0)

Роз’яснюємо порядок оподаткування військовим збором доходів громадян

Відповідно до пункту 16¹ підрозділу 10 розділу XX “Перехідних положень” Податкового кодексу України з 3 серпня 2014 року вступив в дію військовий збір.

Збір стягуватиметься тимчасово до 1 січня 2015 року за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб.

1,5% утримуються з доходів фізосіб у формі зарплати й інших доходів, які входять до фонду оплати праці найманих працівників, а також з поточних або компенсаційних виплат, які нараховуються у зв'язку з трудовими відносинами або цивільно-правовими договорами без вирахування є ... Читати далі »

Переглядів: 866 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 15.08.2014 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021