1. Відповідно до змін, внесених Законом №643 до пункту 87.1 статті 87 та пункту 95.3 статті 95 Кодексу, погашення податкового боргу з ПДВ за рахунок коштів на електронному рахунку здійснюється Держказначейством України на підставі реєстру ДФС, який формується на підставі рішень суду, направлених до виконання ДФС, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Порядок формування та надсилання такого реєстру визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної податкової і митної політики.
2. Після внесення змін до статті 192 Кодексу деталізовано механізм складання розрахунків коригування до податкових накладних та порядок їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) як
... Читати далі »
Відповідно до пункту 2001.2 статті 2001 Кодексу з урахуванням змін, внесених Законом № 643, платникам податку – сільськогосподарським підприємствам, що обрали спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу (далі – сільськогосподарське підприємство), в системі електронного адміністрування ПДВ до вже відкритих основних рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість (далі – основні електронні рахунки) відкриваються додаткові рахунки, призначені для перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарських товаровиробників, відкриті в установах банків та/або в органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (далі – додаткові електронні рахунки).
За ініціативою ДФС при відомстві буде працювати Уповноважений з питань підприємництва. Проблемами та правами бізнесу на цій посаді опікуватиметься керівник «Українського медіа центру реформ» Тарас Качка.
«Це наша власна ініціатива, над якою ми працювали п’ять-шість тижнів з метою покращення і поглиблення нашого реального діалогу з бізнесом та платниками податків. Підкреслю, це буде ще один інструмент спілкування з приводу тих пропозицій, питань, скарг, які надходять до фіскальної служби. Буде чітко визначений комунікатор та канал зв’язку між фіскальною службою та платниками податків», – зазначив Роман Насіров сьогодні під час представлення Тараса Качки.
Уповноважений з питань підприємництва стане посередником між бізнесом та фіскальною службою. Перш за все, він представлятиме та захищатиме інтереси бізнесу. Важл
... Читати далі »
Головне управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області для платників єдиного соціального внеску з метою зменшення випадків допущення помилок при формуванні звітних документів, в розрізі застрахованих осіб опрацювало типові помилки, які допускаються страхувальниками при формуванні звітних документів в розрізі застрахованих осіб, а також рекомендує алгоритм виправлення помилок.
Хмільницька ОДПІ нагадує платникам податків, що триває передплата на журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» на 4 квартал 2015 року.
Передплатники отримують разом з журналом ЩОМІСЯЦЯ — додаткові практичні посібники із серії«Професійна бібліотека бухгалтера та підприємця», підготовлені найкращими незалежними експертами України та фахівцями ДФС України.
На веб-сайті журналу «Вісник» редакцією видання було презентовано відеоролик про спосіб отримання актуальної податкової інформації через друкований орган ДФС України журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори».
Лист Мінсоцполітики України від 20.07.2015 р. № 10846/0/14-15/13
Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2016 рік
Під час розрахунку норми тривалості робочого часу безпосередньо на підприємстві слід керуватися нижчезазначеним.
Як передбачено частиною першою статті 50 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України), нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.
Підприємства і організації при укладенні колективного договору можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого часу, ніж передбачено в частині першій цієї статті. При встановленні меншої норми тривалості робочого часу слід мати на увазі, що оплата праці в цьому випадку має провадитись за повною тарифною ставкою, повним
... Читати далі »