Лист ДФС України від 09.10.2015 р. № 37545/7/99-99-19-03-02-17
ПРО ДОПОВНЕННЯ ДО ЛИСТА ДФС ВІД 26.08.2015 № 31730/7/99-99-19-03-02-17
Державна фіскальна служба України на доповнення до листа від 26.08.2015 № 31730/7/99-99-19-03-02-17 про особливості перерахування зайво зарахованих коштів з електронного рахунку платника інформує щодо окремих питань заповнення додатка 4 (Д4) до податкової декларації з ПДВ.
У разі якщо платник податку виявив бажання зайво зараховані кошти на електронний рахунок перерахувати до бюджету чи на поточний рахунок, то такий платник податку зобов’язаний заповнити та подати у складі податкової декларації з податку на додану вартість Заяву про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у СЕА платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (Д4) (далі — додаток (Д4)).
В такому випадку у дода
...
Читати далі »
|
Згідно з ст. 1. Закону України від 23 вересня 1994 року № 185/94-ВР «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 185) виручка резидентів у іноземній валюті підлягає зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках у строки виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 180 календарних днів з дати митного оформлення (виписки вивізної вантажної митної декларації) продукції, що експортується, а в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності – з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності. Перевищення зазначеного строку потребує висновку центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного розвитку.
Імпортні операції резидентів, які здійснюються на умовах відстрочення поставки, в разі, коли таке відстрочення перевищує 180 календарних днів з
...
Читати далі »
|
Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області викрили факт приховування прибутків від оподаткування через використання підставних фірм. Встановлено, що зловмисники перереєстрували (тобто, придбали з метою прикриття незаконної діяльності) фірму на Вінниччині, через рахунки якої провели закупівлю сільгосптехніки та сільськогосподарської продукції на суму понад 91 млн. грн., в тому числі понад 13 млн. грн. ПДВ. При цьому фірма-покупець не мала ні основних фондів, ні технічного персоналу, ні складських приміщень та транспортних засобів, що дозволяли б займатися подібною діяльністю. До проведення даної операції товариство звітувало про відсутність фінансово-господарської діяльності. Також встановлено, що підприємство, де закуповувався товар, перебуває у стадії банкрутства.
Таким чином, у діях зловмисників наявні ознаки порушення податкового законодавства, спрямованого на безпідставне формування податкового кредиту (суми витрат, понесених платником
...
Читати далі »
| |