Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Понеділок, 20.05.2019, 19:52
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 234
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Липень » 22

Де платнику можна отримати форму Примірного договору про визнання електронних документів для подання до контролюючих органів звітності в електронному вигляді?


     Відповідно до п.п. 5.2 п. 5 розділу ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233 (далі – Інструкція), платник податків отримує в контролюючому органі за місцем реєстрації або на офіційному веб-порталі ДФС України текст примірного договору про визнання електронних документів (далі – Примірний договір), безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДФС податкових документів в електронному вигляді.
     Форма Примірного договору наведена у Додатку 1 до Інструкції.
     На офіційному веб-п ... Читати далі »

Переглядів: 309 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 22.07.2016 | Коментарі (0)

Пропонуємо переглянути підбірку актуальних питань – відповідей щодо прав платників податків, зборів, платежів. Тема: податкові пільги, податкова звітність, використання печаток у підприємницькій діяльності.

1. Чи має право юридична особа відмовитися від використання податкової пільги, що надана безпосередньо такій особі (крім податкової пільги з ПДВ та акцизного податку), та яким чином?

Відповідь:   Юридична особа, якій безпосередньо надана податкова пільга вправі відмовитися від використання податкової пільги чи зупинити її використання на один або декілька податкових періодів, повідомивши про своє рішення письмово контролюючий орган за місцем податкової реєстрації.

2. Чи має право ФОП відмовитися від використання податкової пільги (крім податкової пільги з ПДВ та акцизного податку), що надана безпосередньо йому та яким чином?

Відповідь:   Відповідно до п.30.4 ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 22.07.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2019