Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
П`ятниця, 14.06.2024, 06:09
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2011 » Липень » 25 » Порядок подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. № 1ДФ
16:49
Порядок подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. № 1ДФ

 За якою формою та який порядок подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. № 1ДФ за періоди до 01.01.2011 та після 01.01.2011?

 Відповідно до пп. "б" п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Форма податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядок її заповнення і подання податковими агентами до органу державної податкової служби затверджені наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020 (далі – Порядок), який набрав чинності з 1 квітня 2011 року. Згідно із п. 50.1 ст. 50 ПКУ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім митної декларації або обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку. При цьому, п. 46.1 ст. 46 ПКУ передбачено, що податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

                Відповідно до п. 4.3 Порядку уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання. Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період так і за попередні періоди. При цьому, згідно із пп. 3.1.2 п. 3.1 Порядку у разі подання уточнюючого податкового розрахунку у клітинці "Уточнюючий" проставляється відмітка. Відповідно до п. 4.4 Порядку уточнюючий податковий розрахунок подається на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містить інформацію лише по рядках та реквізитах, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються органами ДПС до податкова агента. Для вилучення одного помилкового рядка з попередньої введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати "1" - на вилучення рядка. Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати "0" - на введення рядка. Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно вилучити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких вилучає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому раз і в першому рядку в графі 9 указується "1" - рядок на вилучення, а в другому – "0" - рядок на введення. Одночасно зазначимо, що у разі проведення коригувань показників податкового розрахунку за ф. № 1ДФ за звітні податкові періоди з 01.01.2011, такий податковий розрахунок заповнюється і подається за формою та відповідно до Порядку, який затверджений наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020. У разі необхідності проведення коригувань показників податкового розрахунку ф.1ДФ, поданого за звітний період до 01.01.2011, такий податковий розрахунок заповнюється і подається за формою та відповідно до Порядку заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 29.09.03 № 451.

Єдина база податкових знань, 160. Податок на доходи фізичних осіб160.26 порядок подання податковими агентами податкового розрахунку за ф. № 1ДФ

 сайт ДПА України

http://www.sta.gov.ua/control/uk/taxqabase/catalog

 

Переглядів: 7403 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024