Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Вівторок, 16.04.2024, 10:46
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2011 » Грудень » 7 » Щодо механізму подання громадянами заяви за ф. N 5ДРП
09:11
Щодо механізму подання громадянами заяви за ф. N 5ДРП

Лист ДПС України від 02.12.2011 р. N 8013/7/18-3217

Державна податкова служба України надає інформацію щодо механізму подання заяви за ф. N 5ДРП для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті.

Відповідно до п. 70.7 ст. 70 р. II Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями, та р. VIII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 17.12.2010 р. N 954 (далі - наказ 954), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29.12.2010 р. N 1388/18683, облік фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків ведеться у окремому реєстрі Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (далі - окремий реєстр) за прізвищем, ім'ям, по батькові та серією і номером паспорта. До окремого реєстру включаються реєстраційні дані фізичних осіб (прізвище, ім'я, по батькові, серія та номер паспорта, дата народження, місце народження, адреса проживання тощо) з Повідомлень за формою N 1П (додаток 7 до наказу 954, далі - Повідомлення), які є водночас заявами для обліку в окремому реєстрі. За зверненням фізичної особи, яка подала Повідомлення, орган ДПС після отримання інформації з Державного реєстру про взяття такої особи на облік за прізвищем, ім'ям, по батькові, серією та номером паспорта вносить відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серію та номером паспорта.

У разі виникнення змін у даних, які вносяться до Повідомлення, відповідно до р. IX наказу 954 фізичні особи зобов'язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, протягом місяця з дня виникнення таких змін, шляхом подання Заяви за формою N 5ДРП (додаток 11 до наказу 954, далі - Заява). У Заяві в обов'язковому порядку вказується серія та номер паспорта.

Фізичні особи подають Заяву до органу державної податкової служби за місцем проживання, у разі зміни місця проживання - до органу державної податкової служби за новим місцем проживання, або за місцем отримання доходів, або місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.

Для заповнення Заяви використовуються дані паспортного документа громадянина та інших документів, які подаються у разі зміни паспортних даних.

Внесення змін до окремого реєстру здійснюється протягом десяти робочих днів від дня подання до органу державної податкової служби Заяви.

Якщо фізична особа, відомості про яку вже включено до окремого реєстру, отримує новий паспорт громадянина України, то вона зобов'язана подати до органу ДПС Заяву за формою N 5ДРП. До окремого реєстру вносяться зміни відповідно до поданої заяви, після чого фізична особа обліковується за новими серією та номером паспорта, та в новий паспорт фізичної особи проставляється відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

 Заступник Голови                                                                         С. І. Лекарь

 

 

Переглядів: 948 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024