Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Неділя, 24.11.2024, 18:32
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2011 » Липень » 27 » Щодо заповнення податковими агентами податкового розрахунку форми 1-ДФ
11:24
Щодо заповнення податковими агентами податкового розрахунку форми 1-ДФ

Лист ДПА України від 24.05.2011 р. N 9649/6/17-0215

Державна податкова служба України згідно із ст. 52 Податкового кодексу України розглянула звернення щодо заповнення податковими агентами податкового розрахунку і повідомляє.

Відповідно до підпункту "б" пункту 176.2 статті 176 розділу IV Податкового кодексу України (далі - Кодекс) особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (далі - податковий розрахунок) у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, до органу державної податкової служби за місцем свого розташування.

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010 р. N 1020, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.01.2011 р. за N 46/18784.

Відповідно до п. 3.2 Порядку у графі 3а "Сума нарахованого доходу" відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов'язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.

Нарахований дохід відображається повністю, без вирахування податку на доходи фізичних осіб, суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, суми податкової соціальної пільги за її наявності.

У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.

Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена у лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена у березні), за березень (нарахована у березні та виплачена у квітні).

При цьому у разі повної та своєчасної виплати доходу за звітний квартал гр. 3 = 3а, без вирахування податку на доходи фізичних осіб, суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, суми податкової соціальної пільги за її наявності.

Наприклад: нараховано - 5000 грн. (гр. 3а), виплачено доходу у повному обсязі - 5000 грн. (гр. 3), або нараховано - 5000 грн. (гр. 3а), фактично виплачено доходу 70 % від нарахованої суми (не в повному обсязі) - 3500 грн. (гр. 3).

У графі 4а "Сума нарахованого податку" відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.

 

У графі 4 "Сума перерахованого податку" відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.

Податковий розрахунок є інформацією по окремому платнику податку за відповідний період, показники відображають фактичні дані по такій фізичній особі. У разі якщо виплата доходів та перерахування податку здійснюється у місяці, що настає за звітним місяцем (за березень у квітні), то такі суми податку необхідно відобразити у звітності за 1 квартал.

Якщо перерахування податку здійснюється пізніше, ніж у місяці, що настає за звітним місяцем (наприклад: за березень у травні), то такі суми перерахування рахуються як погашення податкового боргу, які необхідно відобразити у періоді, на який припадає таке погашення (податковий розрахунок за 2 квартал).

 Заступник Голови комісії

з проведення реорганізації ДПА України, заступник Голови                            І. Носачова

Переглядів: 1152 | Додав: odzvinkovsky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024