Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Неділя, 16.06.2024, 10:51
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Травень » 13

Чи необхідно податковому агенту подавати податковий розрахунок по ПДФО, якщо він не має найманих осіб і дохід у звітному кварталі на користь ФО не нараховувався і не виплачувався?

      Законом України від 7 квітня 2011 року №3221-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України”, який набрав чинності з 20 квітня 2011 року, внесено зміни до підпункту „б” пункту 176.2 статті 176 Податкового кодексу України, відповідно до якого податкові агенти подають податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку  (1-ДФ) лише у разі нарахування сум заз ... Читати далі »

Переглядів: 1176 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 13.05.2012 | Коментарі (0)

Хмільницька ОДПІ пропонує платникам податків актуальні роз’яснення ДПС України з Єдиної бази податкових знань, розміщених на веб-сайті ДПС України

http://sts.gov.ua/ebpz/#answer-block

 Чи є платником збору за спеціальне використання води (у 2012 році) платник ЄП (у т.ч. у разі здавання в оренду приміщення іншому СГ)?

... Читати далі »

Переглядів: 1645 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 13.05.2012 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024