Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Неділя, 14.04.2024, 23:49
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2015 » Грудень » 24

Чи має право СГ реалізовувати пальне на АЗС без застосування РРО?

Відповідно до ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі – Закон), суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані, зокрема, проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують в ... Читати далі »

Переглядів: 700 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)

Головне управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що ДФСУ у листі від 15.12.2015р. №26683/6/99-95-42-01-16-01 надала роз’яснення щодо порядку відображення в податковій декларації з податку на додану вартість (далі - ПДВ) коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, а саме: У разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг: постачальник має право зменшити податкові зобов'язання на підставі розрахунку коригування, зареєстрованого в ЄРПН отримувачем протягом 15-денного терміну, у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено. Якщо розрахунок коригування зареєстрований в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, то постачальник має право зменшити податкові зобов'язання у податковій декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому його зареєстровано в ЄРПН. покупець повинен зменшити податковий кредит в податковій декларації з ПДВ за податковий період, на який п ... Читати далі »
Переглядів: 636 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)

Хмільницька ОДПІ нагадує платникам податків про необхідність завчасної сплати нарахованих податків і зборів, термін сплати яких припадає на 29-30 грудня 2015 року з метою недопущення податкового боргу станом на 01.01.2016 року, а також додатково інформує про розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 1155-р "Про перенесення робочих днів у 2016 році» та лист НБУ від 10.12.2015 р. № 53-03006/98145 «Про регламент роботи в період завершення звітного року». 29 грудня, вівторок Останній день сплати авансового внеску рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України на грудень 30 грудня, середа Останній день сплати авансових внесків з податку на прибуток за грудень податку на додану вартість за листопад плати за землю за листопад податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу, за листопад податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за листопад на поточний або депозитний банківський раху ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)

Телефонна лінія з питань особливостей обчислення та сплати земельного податку та орендної плати за землі комунальної та державної власності! Державна фіскальна служба України 25 грудня 2015 року з 14.00 до 16.00 у редакції журналу “Вісник. Право знати все про податки та збори” проведе сеанс „прямої” телефонної лінії на тему „Особливості обчислення та сплати земельного податку та орендної плати за землі комунальної та державної власності”. На запитання платників відповідатиме заступник начальника управління – начальник відділу плати за землю з юридичних осіб та місцевих податків і зборів управління місцевих податків і зборів, плати за землю Департаменту оподаткування юридичних осіб Литвин Інна Володимирівна. Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером „гарячої” телефонної лінії: (044) 501-06-42. http://sfs.gov.ua/anonsi/11904.html
Переглядів: 584 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024