Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Понеділок, 20.09.2021, 14:11
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Лютий » 07

Щодо включення суми акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів до бази оподаткування ПДВ

Лист ДФС від 22.01.2016 № 1195/6/99-95-42-01-16-01

Державна фіскальна служба України розглянула лист … щодо включення суми акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів до бази оподаткування податком на додану вартість і повідомляє таке.

         Відповідно до п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім акцизного податку на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості посл ... Читати далі »

Переглядів: 575 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (0)

Яка сума зазначається у графі 3 рядка 10.7 розд. ІІ декларації про майновий стан і доходи (сума загального оподатковуваного доходу або чистий оподатковуваний дохід)?

     Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду.
     Для фізичних осіб - підприємців об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця (п. 177.2 ст. 177 ПКУ).
    ... Читати далі »

Переглядів: 502 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021