Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Субота, 14.12.2019, 04:47
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 236
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Травень » 06

В яких одиницях виміру заповнюється звіт № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та який порядок округлення показників при заповненні звіту?

     Форма звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» (далі – Звіт № 1-РА) та Порядок заповнення форми звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» (далі – Порядок) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за № 340/28470.
     Формою Звіту № 1-РА передбачено заповнення показників в тис. дал.
     Пунктом 1 розд. І Порядку встановлено, що Звіт № 1-РА подають суб’єкти господарюв ... Читати далі »

Переглядів: 2448 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 06.05.2016 | Коментарі (0)

На веб-сайті ГУ ДФС у м. Києві розміщена узагальнююча інформація щодо пільг учасників АТО та сплати ними податків і зборів:

1. Не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу та не обкладається ПДФО сума щорічної разової грошової допомоги, яку надають учасникам АТО.

2. Не обкладаються ПДФО доходи учасника бойових дій під час АТО, отримані як благодійна допомога.

Також передбачається пільга й для самих благодійник ... Читати далі »

Переглядів: 393 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 06.05.2016 | Коментарі (0)

Який алгоритм розрахунку податкової знижки за навчання ?

      Відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.
     Порядок застосування податкової знижки визначений ст.166 ПКУ.
     Згідно з п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у ... Читати далі »
Переглядів: 350 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 06.05.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2019