Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Середа, 19.06.2019, 22:04
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 234
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2015 » Березень » 02

Чи потрібно відображати в податковій накладній суму акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів?

     Пунктом 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) передбачено, що база оподаткування податком на додану вартість при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг визначається, виходячи з їх договірної вартості (у разі здійснення контрольованих операцій - не нижче звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ) з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (к ... Читати далі »

Переглядів: 2466 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

ПОСТАНОВА ПРАВЛІННЯ НАЦIОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ вiд 19 лютого 2015 року N 113

 Про затвердження Змiн до Iнструкцiї про ведення касових операцiй банками в Українi

     Вiдповiдно до статей 7, 33 Закону України "Про Нацiональний банк України" та з метою вдосконалення органiзацiї касової роботи банками в Українi Правлiння Нацiонального банку України постановляє:

     1. Затвердити Змiни до Iнструкцiї про ведення касових операцiй банками в Українi, затвердженої постановою Правлiння Нацiонального банку України вiд 01 червня 2011 року N 174, зареєстрованої в Мiнiстерствi юстицiї України 25 червня 2011 року за N 790/19528 (зi змiнами), що додаються.

     2. Департаменту грошового обiгу (Зайвенко В. П.) довести змiст цiєї постанови до вiдома територiальних управлiнь Нацiонального банку України, Центрального сховища та банкiв України для використання в роботi.

&n ... Читати далі »

Переглядів: 782 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2019