Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Четвер, 06.05.2021, 12:37
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Січень » 12

Хмільницька ОДПІ нагадує  платникам податків про змінені основні форми  податкової звітності за 2015 рік  , які затверджені відповідними наказами Міністерства фінансів України , а саме:

... Читати далі »
Переглядів: 648 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

Хмільницька ОДПІ інформує, що черговий квартальний обласний семінар з питань оподаткування, нововведень законодавства у 2016 році, подання звітності за 4 квартал 2015 року відбудеться

21 січня 2016 року о 10 год. ранку

в приміщенні Хмільницької міськради.

У семінарі візьмуть участь фахівці товариства «Знання», Вінницької філії ДП «СВЦ ДФС України».

 Запрошуємо Вас до участі в семінарі !

 Хміл ... Читати далі »

Переглядів: 501 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

За якою ставкою ПДФО оподатковуються суми лікарняних, нарахованих та виплачених в січні 2016 року, але за період 2015 року, та суми відпускних, нарахованих та виплачених в грудні 2015 року за період січня 2016 року?

     Відповідно до п. 163.1 ст. 163 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування резидента є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід.
     До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту) (п.п. 164.2.1 п. 164.2 ст. 164 ПКУ).
     Згідно з п.п. 14.1.48 п. 14.1 ст. 14 ПКУ заробітна плата - основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компен ... Читати далі »

Переглядів: 578 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

12 сiчня 2016 р.

Відповідно до статей 200¹ та 209 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 №1177 «Про внесення змін до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість», Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119, із змінами та доповненнями,  Державною казначейською службою України 11.01.2016  додатково відкрито рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ 16 042 платникам - сільськогосподарським підприємствам, призначені для перерахування коштів до Державного бюджету України та на їх спеціальні рахунки, відкриті в установах банків та/або органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, за наступними балансовими рахунками :

3753 - Рахунки з електронного адміністрування податку н ... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

     Відповідно до п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) будь – який платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 відс. розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, що у 2016 році складає 689 гривень.
     Платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 100 відс. суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ, у розрахунку на кожну таку дитину (п.п. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 ПКУ), тобто у 2016 році – 689 гривень.
     Згідно з а ... Читати далі »

Переглядів: 714 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

     Порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено ст. 137 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
     Податок нараховується платником самостійно за ставкою, визначеною ст. 136 ПКУ, від бази оподаткування, визначеної згідно зі ст. 135 ПКУ (п. 137.1 ст. 137 ПКУ).
     Згідно з п. 137.4 ст. 137 ПКУ податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених п. 137.5 ст. 137 ПКУ, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. 
     Пунктом 137.5 ст. 137 ПКУ встановлено, що річний податковий (звітний) період встановлюється для таких платників податку:
     а) платників податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новоствор ... Читати далі »

Переглядів: 616 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

Державна фіскальна служба України листом від 04.01.2016 №102/7/99-99-19-02-01-17 "Про затвердження декларації з податку на прибуток підприємств" надала роз’яснення  по адмініструванню податку на прибуток.

У 2015 році законодавчі положення щодо порядку оподаткування прибутку підприємств були кардинально змінені Законом від 28 грудня 2014 року № 71 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи".

Цим Законом викладено розділ III «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України в новій редакції та передбачено розрахунок об'єкта оподаткування податком на прибуток на підставі даних бухгалтерського обліку шляхом коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного у фінансовій звітності, на різниці, які збільш ... Читати далі »

Переглядів: 631 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

Якщо ви є приватним підприємцем на загальній системі оподаткування або особою, яка проводить незалежну професійну діяльність та/або отримували доходи як пересічні громадяни від інших фізичних осіб і при цьому податки не сплачувалися, іноземні доходи, а також у разі отримання доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород від двох і більше податкових агентів в такому разі ви маєте обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи.

Насамперед варто нагадати, що звітувати таким особам необхідно за новою формою декларації, затвердженою наказом від 02.10.2015р. за № 859  «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», яка вводиться в дію з 01 січня 2016 року та передбачає визначення податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Слід за ... Читати далі »

Переглядів: 540 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 12.01.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021