Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Четвер, 06.05.2021, 11:58
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Січень » 26

Як оподатковується ПДФО сума матеріальної допомоги, яка надається працедавцем всім або більшості працівників і має систематичний характер (на оздоровлення, у зв’язку з екологічним станом)

?
     Відповідно до п.п. 14.1.48 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей розділу IV ПКУ заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом. 
     Об’єктом оподаткування резидента є загальний місячний оподатковуваний дохід (п.п. 163.1.1 п. 163.1 ст. 163 ПКУ).
     До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються ... Читати далі »
Переглядів: 2365 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

Скільки Додатків 1, 2, 3 до податкової декларації екологічного податку подається платником податку екологічного податку, який перебуває на обліку у місті з районним поділом та має декілька розташованих у такому місті стаціонарних джерел забруднення або місць розміщених відходів чи об’єктів?

      Відповідно до п.п. 250.10.3 п. 250.10 ст. 250 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо платник податку перебуває на податковому обліку в місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОА ... Читати далі »

Переглядів: 603 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

У зв’язку з внесеними змінами щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, до Міністерства фінансів України надходять запитання щодо ставок оподаткування нерухомості, що діють з 1 січня 2016 року.

З метою забезпечення ефективного діалогу зі всіма зацікавленими сторонами, Міністерство фінансів оперативно реагує на запити громадськості та платників податків, у зв’язку з чим надаємо вичерпний перелік відповідей щодо нововведень у оподаткуванні нерухомості.

Верховною Радою України 24 грудня 2015 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» №909, яким внесено зміни в частині податку на нерухоме майно.У зв’язку з його прийняттям, з 2016 року вноситься ряд змін та доповнень, на які необхідно звернути увагу:

1). Оподатковується як житл ... Читати далі »

Переглядів: 494 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що 01.01.2016 набрав чинності Закон України від 24.12.2015 №909-УІП «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких, законодавчих актів України щодо забезпечення збалансо- ваності бюджетних надходжень у 2016 році», яким, зокрема, внесено зміни до статті 7 Закону України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464).

Для однозначного трактування питань нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за минулі періоди, а саме: нарахування лікарняних, нарахованих у 2016 році за період 2015 року, та відпускних, нарахованих у грудні 2015 року за період січня 2016 року, Державною фіскальною службою України повідомлено наступне.

Відповідно до внесених змін єдиний внесок для платників, зазначених у статті 4 Закону ... Читати далі »

Переглядів: 578 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

В зв’язку з набранням чинності 01 січня 2016 року Законом України від 24 грудня 2015 року №909-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» для платників, визначених частиною першою статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування встановлено у розмірі 22 відсотки до бази нарахування.

Відповідно змінюється частка єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що контролюється банківськими установами. Тому до приведення норм Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 №453 до вимог діючого законодавства, зобов&rs ... Читати далі »

Переглядів: 466 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

Якщо підприємець зареєструвався в кінці минулого року і ще не отримував доходи, чи потрібно подавати декларацію?

Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку і перебувають на загальній системі оподаткування, або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем (п.п. 177.5.2 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).     

Відповідно до п.п. 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ задекларувати свій дохід підприємці повинні протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року), ... Читати далі »

Переглядів: 642 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021