Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Четвер, 06.05.2021, 13:01
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Квітень » 01

Чи застосовуються у 2016 році ставки земельного податку, встановлені рішенням органу місцевого самоврядування, якщо таке рішення (або зміни до рішення) прийняте у 2016 році, та з якого періоду?

     Відповідно до ст. 10 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) плату за землю, як складову податку на майно, включено до місцевих податків.
     Згідно з п. 12.3 ст. 12 ПКУ сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.
     Оскільки плату за землю віднесено до місцевих податків і зборів, органи місцевого самоврядування на виконання вимог чинного законодавства повинні прийн ... Читати далі »

Переглядів: 434 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Який порядок заповнення граф 3 – 8 додатку 9 «Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до вартості всіх товарів/послуг (ДС9)» до податкової декларації з ПДВ?

     Згідно з п. 209.6 ст. 209 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) сільськогосподарським вважається підприємство, основною діяльністю якого є постачання вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів/послуг, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно. 
     Відповідно до п. 5 розд. І Порядку заповнення і подання податкової звітності з под ... Читати далі »

Переглядів: 1185 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Який алгоритм розрахунку податкової знижки за навчання ?

      Відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.
     Порядок застосування податкової знижки визначений ст.166 ПКУ.
     Згідно з п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ платник податку має право включити до подат ... Читати далі »

Переглядів: 1463 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Хмільник: Із початку року власниками нерухомості перераховано понад

 86 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

... Читати далі »
Переглядів: 363 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Джерело : веб-сайт журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори»

http://www.visnuk.com.ua

Щоб таке нововведення громадяни не сприйняли за першоквітневий жарт або не відреагували біля полиць магазинів істеричним сміхом,  ДП «Укрспирт» заздалегідь попередив про свої наміри впровадити нову ціну на спирт етиловий. «Такий вимушений крок продиктований  подорожчанням майже на 30%,  зерна, а воно становить 60% питомої ваги собівартості спирту. На 16%. Збільшилися  й витрати на електроенергію — усі ці та інші показники  й склали нову  розрахункову ціну.» — коментує прес-служба ДП «Укрспирт» .

«Розраховуючи вартість, ми  однаковою мірою виходили як з інтересів ДП, так і клієнтів. Загалом, я вважаю, що має бути єдина формула, за якою необхідно розраховувати вартість спирту ... Читати далі »

Переглядів: 409 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Якщо фізична особа здає земельний пай в оренду – чи потрібно декларувати доходи і сплачувати ПДФО

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування).   Відповідно до п.п. 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 ПКУ податковим агентом платника податку – орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю є орендар.

При цьому об’єкт оподаткування визначається вих ... Читати далі »

Переглядів: 458 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Лист ДФС України від 16.03.2016 № 9027/7/99-99-15-04-02-17

Про визначення ставок екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення

Державна фіскальна служба Україна на лист Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 18.01.2016 № 5/3-17/485-16 до листа Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації від 07.12.2015 № 04.01-15-7142 до листа Дергачівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області від 17.11.2015 № 2282/10/20-11-150340 (копії листів додаються) щодо визначення регуляторних актів, які використовуються платниками для визначення ставок екологічного податку (далі – Податок) за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (далі – Викиди забруднюючих речовин) повідомляє.

Державне регулювання Вик ... Читати далі »

Переглядів: 701 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Державна фіскальна служба звертає увагу платників акцизного податку з реалізації пального, що 31 березня 2016 року закінчується перехідний період для реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування  в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

З 1 квітня 2016 року реєстрація акцизних накладних/розрахунків коригування здійснюватиметься з урахуванням усіх вимог, встановлених Податковим кодексом України (далі – Кодекс), у тому числі щодо відповідальності платників за порушення порядку реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до таких акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних, встановленої статтею 1202 Кодексу.

При цьому, будь-яких додаткових дій для перех ... Читати далі »

Переглядів: 482 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Державна фіскальна служба України у зв’язку з завершенням перехідного періоду реєстрації акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних (без обмеження обсягів, обчислених за формулою, визначеною у пункті 232.3 статті 232 Податкового кодексу України) та запровадженням нових форм податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної (відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної»,  що набирає чинності з 01.04.2016) повідомляє, що з 00 год. 00 хв. до 10 год. 00 хв. 01.04.2016 будуть проводитись технологічні регламентні роботи та тимчасово призупиниться доступ до системи «Єдине вікно подання електронно ... Читати далі »

Переглядів: 382 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021