Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Четвер, 06.05.2021, 13:29
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Квітень » 25

Чи потрібно суб’єктам господарювання застосовувати РРО при здійсненні розрахунків за товари за допомогою платіжних карт Visa і MasterCard із використанням мережі Інтернет? Який документ слід надавати споживачу?

Вiдповiдно до п. 2 ст. 3 Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон про РРО) суб’єкти господарювання, якi здiйснюють розрахунковi операцiї у готiвковiй та/або безготiвковiй формi (iз застосуванням платiжних карток, платiжних чекiв, жетонiв тощо) при продажу товарiв (наданнi послуг) у сферi торгiвлi, громадського харчування та послуг, а також операцiї з приймання готiвки для подальшого її переказу, зобов’язанi видавати особi, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або вiдм ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

Протягом останнього часу на Вінниччині поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби. Так, однією із найпоширеніших схем, за якою діють шахраї,  є телефонні дзвінки на номери суб’єктів підприємництва з вимогою, щоб власник або керівник підприємства зателефонував начальнику Головного управління фіскальної служби області на телефонний номер мобільного зв’язку, який залишає зловмисник. Зателефонувавши за вказаним номером, підприємець дізнається про те, що його підприємство найближчим часом начебто буде перевірятися фіскалами. Проте,  за відповідну грошову винагороду, вказану перевірку проводити не будуть. Для перерахунку коштів шахраї надають реквізити рахунку та банківської установи. При цьому зловмисники, як правило, розраховують на небажання ошуканих повідомляти правоохоронні органи про такі випадки. Адже, по суті кажучи, підприємцю ... Читати далі »

Переглядів: 468 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

25.04.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України

Контакт-центр Державної фіскальної служби посів друге місце в рейтингу телефонних «гарячих ліній» центральних органів виконавчої влади, який проводився Всеукраїнським громадським об’єднанням ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій у 2014-2015.

Такий громадський моніторинг здійснювався для визначення ефективності діяльності «гарячий ліній» та пошуку шляхів удосконалення їх роботи.

Експерти оцінювали діяльність кол-центрів за трьома групами показників: «Нормативне та організаційне забезпечення роботи телефонних «гарячих ліній», «Інформаційна відкритість та доступність органів виконавчої влади щодо роботи їх телефонних «гарячих ліній»», «Якість роботи телефонних «гарячих ліній».

Участь у рейтингу бр ... Читати далі »

Переглядів: 482 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення

Статтею 16 Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» встановлено, що суб’єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою цим органом.

Відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону № 481, наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49 затверджено форми звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення (далі – Наказ № 49), я ... Читати далі »

Переглядів: 562 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

Лист ДФС від 19.04.2016 № 4052/О/99-95-42-01-14

Державна фіскальна служба України розглянула Ваш лист  щодо перегляду редакції відповіді на запитання щодо відображення фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку обсягу доходу в книзі обліку доходів (доходів і витрат), зареєстрованих до 28.07.2015, розміщеної в розділі «Запитання - відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (далі - ЗІР) на офіційному веб - порталі ДФС України, та висловлює Вам щиру подяку за проявлену громадську небайдужість, активну життєву позицію і повідомляє таке.

         З метою підтримки ЗІР в актуальному стані та надання якісних інформаційно-довідкових послуг платникам податків запитання-відповіді, розміщені в ЗІР, постійно переглядаються в частині ... Читати далі »

Переглядів: 492 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021