Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Четвер, 06.05.2021, 13:38
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Квітень » 26
Яка сума доходу зазначається у графі 3 рядка 10.8 розд. ІІ декларації про майновий стан і доходи (сума загального оподатковуваного доходу або чистий оподатковуваний дохід)? Відповідно до п. 178.4 ст. 178 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року відповідно до розд. IV ПКУ у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб. Для фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність оподатковуваним доходом вважається сукупний чистий дохід, тобто різниця між доходом і документально підтвердженими витратами, необхідними для провадження певного виду незалежної професійної діяльності. У разі неотримання довідки про взяття на облік особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, об’єктом оподаткування є доходи, отримані від такої діяльності без урахування витрат (п. 178.3 ст. 178 П ... Читати далі »
Переглядів: 533 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.04.2016 | Коментарі (0)

Лист ДФС від 08.04.2016 №7862/6/99-99-19-02-02-15 Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо визнання операції безтоварною та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє. Відповідно до п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту. Згідно з Положенням про Міністерство фінансів України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 375, Мінфін є центральн ... Читати далі »
Переглядів: 447 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.04.2016 | Коментарі (0)

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив Роз’яснення щодо застосування деяких положень Закону України «Про державну службу» в частині порядку оформлення втрати статусу державного службовця окремими категоріями працівників державних органів РОЗ’ЯСНЕННЯ Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо застосування деяких положень Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII в частині порядку оформлення втрати статусу державного службовця окремими категоріями працівників державних органів у зв’язку з набранням чинності цим Законом з 1 травня 2016 року (відповідно до частини першої статті 13 та частини третьої статті 21 Закону України «Про комітети Верховної Ради України») У Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцев ... Читати далі »
Переглядів: 1046 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 26.04.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021