Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Четвер, 23.05.2024, 00:00
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Червень » 13

ТЕМА НОМЕРА

Облікові політики та облікові оцінки за правилами МСФЗ

Основним стандартом, що застосовується при обранні та застосуванні облікових політик, обліку змін в облікових політиках, змін в облікових оцінках та виправленні помилок попереднього періоду, є МСБО 8.

Метою цього стандарту є визначення критеріїв для обрання та змінювання облікових політик, визначення облікового підходу та розкриття інформації про зміни в облікових політиках, зміни в облікових оцінках та виправлення помилок.

Розглянемо основні положення такого стандарту, у тому числі щодо виправлення помилок у фінансовій звітності, допущених у попередніх звітних періодах.

ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Кошти за повернутий товар - передоплата іншого товару

http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/9896

Відповідаємо на запитання щодо порядку складання розрахунку кор ... Читати далі »

Переглядів: 630 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 13.06.2016 | Коментарі (0)

10.06.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України
від 07.04.2016 № 422 «Про затвердження Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджету, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 422).

Відповідно до Наказу № 422 оперативний облік податків і зборів, митних та інших платежів до бюджету, єдиного внеску здійснюється органами Державної фіскальної служби України (далі – ДФС) в інформаційній системі органів ДФС.

Для обліку нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску органами ДФС відкриваються інтегровані картки платників (далі - ІКП) за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків пла ... Читати далі »

Переглядів: 687 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 13.06.2016 | Коментарі (0)

Яким чином розраховується ЄВ, якщо база нарахування ЄВ за цивільно-правовим договором не перевищує розміру мінімальної заробітної плати?

     Пунктом 1 частини першої ст. 7 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнямиви (далі – Закон № 2464) визначено, що базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) для роботодавців є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР «Про оплату праці» (далі – Закон № 108) та сума винаг ... Читати далі »

Переглядів: 633 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 13.06.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024