Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Середа, 24.07.2024, 02:16
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 239
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2015 » Липень » 18

Як при заповненні декларації акцизного податку слід поділяти алкогольні напої на лікеро-горілчану продукцію, виноробну продукцію, інші спиртові дистиляти, продукти з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць та більше, пиво?

     Порядок заповнення та подання декларації акцизного податку затверджений наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 14, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 105/26550 (далі – Порядок № 14).
     Відповідно до п.п. 14.1.5 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) алкогольні напої – продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 відсотка об’ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, ... Читати далі »

Переглядів: 673 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 18.07.2015 | Коментарі (0)

У зв’язку з численними запитаннями від підприємств, організацій, громадян – власників житла і транспорту, знаючи яким цінним для вас є час, Асоціація платників податків України проводить безкоштовний вебінар на тему:

«НАСТАВ ЧАС СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ТА ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ» (нові роз’яснення, проблеми практичного застосування норм ПКУ, відповіді на актуальні запитання, законодавчі ініціативи).

Дата: 23 липня 2015 року 

Початок: 10:00

Орієнтовна тривалість: 1,5 години

... Читати далі »
Переглядів: 865 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 18.07.2015 | Коментарі (0)

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує платників ПДВ про те, що Державна фіскальна служба України у листі від 14.07.2015 р. № 25450/7/99-99-19-03-01-17 повідомила наступне.

 Відповідно до пункту 11 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України (далі - Кодекс) з 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) підлягають всі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі які не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній / розрахунку коригування.

... Читати далі »

Переглядів: 860 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 18.07.2015 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2024