Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Четвер, 06.05.2021, 13:11
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2016 » Березень » 05

Яку суму доходу необхідно відображати нотаріусу у податковому розрахунку за ф. 1ДФ при посвідченні договору дарування між фізичними особами: вказану в договорі, чи оціночну вартість?

      Відповідно до п. 174.4 ст. 174 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755- VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) нотаріус щокварталу подає до контролюючого органу за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про видачу свідоцтв про право на спадщину та/або посвідчення договорів дарування в порядку, встановленому розд. ІV ПКУ для податкового розрахунку.
     Відповідно до п. 1 ст. 717 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІУ із змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) за договор ... Читати далі »

Переглядів: 553 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 05.03.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021