Оголошення Для ПІдприємців ХМільника
Вівторок, 21.09.2021, 15:00
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Друзі сайту
Хмільник.ua - сайт мого міста Хмільницька районна бібліотека

















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2014 » Вересень » 05

Шановні підприємці!

Від імені Державної фіскальної служби щиро радий вітати вас із Днем підприємця!

Сьогодні працюючий бізнес – це не лише основа нашої національної економіки, а гарантія безпеки України від внутрішніх терористичних та зовнішніх військових загроз. Саме завдяки вам є впевненість у майбутньому й соціальної сфери держави.

Країна працює практично у військовому стані, а деякі підприємства – майже на передовій. Ваша допомога воїнам, які боронять нашу рідну землю на Сході, – неоціненна! Результати вашої діяльності – значний внесок у бюджет країни у вигляді сплачених податків, підтримка її об ... Читати далі »

Переглядів: 704 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 05.09.2014 | Коментарі (0)

Чи є об’єктом оподаткування військовим збором сума доходу, виплачена ФОП за виконання цивільно – правових договорів?

     Згідно з п.п. 1.1 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платниками збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 ПКУ.
     Відповідно до п. 162.1 ст. 162 ПКУ платниками є:
     фізична особа - резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
     фізична особа - нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; 
     податковий агент.
     Крім того, підпунктом 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX ПКУ передбачено, що об’єктом оподаткування військовим збором є дох ... Читати далі »

Переглядів: 646 | Додав: odzvinkovsky | Дата: 05.09.2014 | Коментарі (0)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz Copyright MyCorp © 2021