Вельмишановні Арсенію Петровичу, Олександре Валентиновичу, шановні члени Уряду, голови обласних державних адміністрацій, шановні колеги, шановні телеглядачі.
Радий бути присутнім на засіданні Кабміну. Це моя перша участь як Глави держави і впевнений, що сьогодні сам час вимагає від нас чітко скоординованих і ефективних дій.
В неділю на нараді із силовиками ми домовилися з керівником Уряду, Головою Верховної Ради про проведення цього засідання.
Чіткі доручення отримали керівники силових відомств, і впевнений в тому, що питання, які винесені сьогодні на порядок денний, сприятимуть зміцненню нашої обороноздатності.
Але перш, ніж ми з вами заслухаємо відповідних міністрів, я хотів би поінформувати про зусилля з реалізації мирного плану України.
Завдяки мужності та звитязі українських військових, славних воїнів Збройних Сил України, Національної гвардії, Міністерства внутрішні з справ, Державної прикордонної служби за червень-серпень нам вдалося су
...
Читати далі »
|
Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що Указом Президента України "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами" від 18.06.1994 № 319/94 встановлено обов’язковість щоквартального декларування суб’єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.
Порядок подання суб’єктами підприємницької діяльності Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, та отримання ними довідки про проведення декларування за встановленою формою передбачено спільним листом Національного банку України та ДПА України від 17.04.2003 № 28-311/1929-2823, № 3368/5/23-5316.
Декларація подається до контролюючого органу за місцезнаходженням суб’єкта підприємницької діяльності у двох п
...
Читати далі »
|
Законом України від 20.05.2014р. № 1275-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації", який набрав чинності 6 вересня п.р., внесено зміни до Податкового кодексу України та встановлено пільги щодо сплати податків та звітування для самозайнятих осіб або громадян – приватних підприємців, які призвані на військову службу під час мобілізації. Отож, на весь період військової служби такі громадяни звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку. Підставою для такого звільнення є заява та копія військового квитка, які подаються громадянином до органу доходів і зборів за місцем п
...
Читати далі »
|
Лист ДФС України від 22.08.2014 р. N 2758/7/99-99-19-02-02-17
Державна фіскальна служба України розглянула лист <...> щодо оподаткування податком на прибуток підприємств, які знаходяться в стадії ліквідації, і повідомляє.
Статтею 104 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) встановлено, що юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації.
Відповідно до вимог ст. 98 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) під реорганізацією платника податків розуміється зміна його правового статусу, яка передбачає будь-яку з таких дій або їх поєднання, зокрема, злиття платників податків, а саме передача майна платника податків до статутних фондів інших платників податків, унаслідок чого відбувається ліквідація платника податків,
...
Читати далі »
|
Щомісяця утримуємо за виконавчим листом аліменти із зарплати працівника в розмірі 25%. Із 3 серпня введено військовий збір, до об’єкта оподаткування яким потрапляє й зарплата. Як визначити базу для утримання аліментів: після вирахування суми військового збору чи до?
Перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб затверджений постановою КМУ від 26.02.1993 р. № 146 (далі — Перелік № 146).
Утримання аліментів провадиться із суми заробітку, що належить особі, яка сплачує аліменти, після утримання із цього заробітку податків (п. 13 Переліку № 146).
На те, що стягнення аліментів провадиться із суми заробітку платника аліментів після утримання з нього обов’язкових податків, указує й пп. 7.5.10 Інструкції про проведення виконавчих дій, затвердженої наказом Мін’юсту від 15.12.1999 р. № 74/5.
Н
...
Читати далі »
| |